Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşme, Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş. ‘nin (bundan böyle Katılım Emeklilik olarak anılacaktır.) gizlilik politikasını içermektedir.

Katılım Emeklilik, www.katilimemeklilik.com.tr (bundan böyle internet sitesi olarak anılacaktır.) üzerinden ve internet şubesi üzerinden vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla bu gizlilik sözleşmesini hazırlamıştır.

Katılım Emeklilik, internet sitesi aracılığıyla müşterilerine; doğru, hızlı ve güvenilir bilgi vermek, müşterilerin sorunlarını en kısa yoldan çözümlemek, müşterisi olmayan kişi ve kurumlara da internet sitesi aracılığı ile bireysel emeklilik ve hayat sigortaları hakkında temel bilgi vermek, Katılım Emeklilik’i ve ürünlerini tanıtmak amacıyla sigortacılık mevzuatı kapsamında bu internet sitesini kurmuştur.

Performans Değerlendirme Sistemi

  • İnternet sitesinin içeriği ve bilgilerin gizliliği ile ilgili verilen taahhütler sadece www.katilimemeklilik.com.tr içerisinde geçerlidir. Katılım Emeklilik’in internet sitesi üzerinde bulunan, diğer internet sitelerine ait linkler, reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin; bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Katılım Emeklilik sorumlu değildir.
  • Müşterilerimizin internet sitesinde ve internet şubesinde yapmış oldukları işlemler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Katılım Emeklilik müşterilerinin yapmış oldukları işlemlerle ilgili bilgileri sadece Katılım Emeklilik’in tabi olduğu düzenleyici mevzuat, yetkili kurumlar, yasama, yürütme, yargı organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Katılım Emeklilik yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde bu bilgileri açıklar.
  • Katılım Emeklilik müşterilerinin istek ve şikayetlerini değerlendirmek ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşterilerine ulaşabilmek adına internet sitesinde bazı kişisel bilgier (ad, soyad, e-posta, telefon vb.) talep etmektedir. Bu bilgiler sadece Katılım Emeklilik bünyesinde ve güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Müşterinin haberi ya da talimatı olmaksızın kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
  • Katılım Emeklilik, müşterilerinin ve müşteri adaylarının paylaştığı bilgileri, ürün, hizmet ve kampanyaları tanıtmak, yenilikler ve etkinliklerle ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla kullanabilir.
  • İnternet sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki her türlü telif hakları, Katılım Emeklilik'e aittir. İnternet sitesimiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali başka mecralarda yayınlanamaz, Katılım Emeklilik’in izni olmadan internet sitelerine link verilemez.
  • Bu “Gizlilik Sözleşmesi” Katılım Emeklilik’in internet sitesi ile müşteri veya müşteri adayı arasında kurulan hukuki ilişkiyi oluşturur, taraflar veya bu site nedeniyle oluşmuş her türlü ilişkinin tarafları açısından bağlayıcıdır. Aksi yazılı olarak kararlaştırılmadıkça, www.katilimemeklilik.com.tr’ye karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş

Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:2 Akkom Ofis Park-Kelif Plaza Kat:2 Ümraniye / İstanbul

Müşteri Hizmetlerimiz sorularınızı cevaplamaya hazır 😊
Canlı Destek Merkezi
Müşteri temsilcimizin size daha iyi hizmet verebilmesi için lütfen bizimle aşağıdaki bilgileri paylaşınız.

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Görüşmeyi Başlat
Müşteri Temsilcisi
Sonlandır
Puanla
Görüşmemiz Sonlandırıldı
Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme ile ilgili memnuniyet düzeyinizi lütfen belirtiniz.
Hiç beğenmedim
Beğenmedim
Fena değil
Beğendim
Çok beğendim
Sonlandır
Değerlendirmeniz için teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.
Sonlandır